AANBIEDINGEN
!

Ultra III Bedchair

De Ultra 3 Bedchair is uitgevoerd in een 22 mm aluminium buis frame hij is daardoor veel robuuster en duurzamer. De Ultra 3 is uitgevoerd met een derde poot voor extra stabiliteit, ondersteuning en comfort. Deze belangrijke details van kwaliteit gecombineerd met superieure materialen, een breed frame , afzonderlijk instelbare poten en gevoerde kussens dragen de naam FOX.

Supa Recliner MKII

De welbekende Fox Supa Recliner stoel is eindelijk weer terug! Voorzien van een 22mm. aluminium frame, met het Lever Lok Leg mechanisme. Dit is een zeer betrouwbaar systeem om de poten eenvoudig in hoogte te kunnen stellen. Afgewerkt met een kwalitatief zeer hoogwaardig doek. Voorzien van 4 verstelbare poten en een verstelbare rugleuning.

Trend 6leg Bedchair

Economisch verantwoorde bedchair met 6 traploos verstelbare poten en beweegbare

moddervoetjes.

 

Ranger Pod 3rod

De nieuwe Ranger is ontworpen voor Europese wateren en het ultieme in pod technologie, gebaseerd op ideeën van enkele van ’s werelds beste vissers. Zoals u kunt zien is de Ranger in legio posities in te stellen om met de meest oneffen ondergronden om te gaan. Het robuuste dubbel uitgevoerde frame, duurzame sluitingen en diversiteit aan pootlengtes maakt deze pod dé keus voor vissers die van extreme wateren houden.

The Fresh Squid and Octopus and Black Pepper

Spicy Chicken

De Indulgence bereik is een onweerstaanbare combinatie van heerlijke proeverijen, uniek effectieve vis lokmiddelen. Gemaakt met de fijnste gekruide, gegrilde kip extracten en oliën, diervoeders enhancers, diervoeder-en genotmiddelen palatants. Dit zeer effectieve Spicy Chicken boilie gamma heeft al veel gevangen vis voor de vissers die zijn uit geweest op de bank testen, met inbegrip van Terry Hearn, Frank Warwick, Nick Helleur, Jerry Hammond, Leon Bartropp en Jason Cann. Het gehele assortiment pikante kip bevat alleen de beste ingrediënten en is een makkelijk verteerbaar voedsel karper aas dat zal blijven eten, waardoor ze altijd terugkomen voor meer. Een unieke, ultra-effectieve aas dat al blijkt een grote winnaar te worden.

Fresh Fish Mussel & Oyster

Boilies gedaan met de zuiverste en fijnste verse ingrediënten, zonder kunstmatige smaakstoffen. Fresh Fish Boilies zijn gemaakt met de beste verse vis in plaats van eieren. Dit maakt het aas beter verteerbaar en meer voedingswaarde aantrekkelijker te Carp dan de traditionele boilies. Grote hoeveelheden van Green Lip Mossel Extract, Oyster en Liquid Liver zijn toegevoegd om een volledige Carp evenwichtige voeding feed waaruit blijkt onweerstaanbaar en houdt ze terugkomen voor meer.

Halibut Pellets 25kg

Halibut Pellets 20kg

Windcast X5000LD

UItgevoerd met de Quick Drag van Daiwa, waarmee met een kleine correctie de vrije loop omgezet wordt in een gevechtsslip. Uitgerust met het High Impact HIP clip. Dit model is voor de lange afstand. Volgestopt met de nieuwste snufjes, zoals:  AirBail, Digigear en CastLock, Twist Buster waarmee hij iedere visser zal gaan verbazen. Een gigantische spoelcapaciteit van iets minder dan 700 meter 0.30 mm
Verstevigde hoofdas t.o.v. de Daiwa Entoh, voor de zwaarste krachten  Wordt geleverd met een dubbele spoel. Ratio 4.9 :1  (veel meters per inslagslag), CastLock voor verbazingwekkend verre worpen.
5  CRBB RVS Kogellagers, Infinite antiretour, Wormshaft opwinden, Digigear aandrijving, CNC gefreesde slinger, ABS aluminium longcast spoel, ABS aluminium extra spoel, ronde high impact lijnclip, twist buster lijnrol, airbail beugel van stainless steel, gyro spin.

Windcast Z5000LD

De duurste serie van de wincast modellen. Nu uitgevoerd met 8  CRBB RVS Kogellagers en wishbone zwengel.

Uitgevoerd met de Quick Drag van Daiwa, waarmee met een kleine correctie de vrije loop omgezet wordt in een gevechtsslip. Uitgerust met het High Impact HIP clip. Dit model is voor de lange afstand. Volgestopt met de nieuwste snufjes, zoals:  AirBail, Digigear en CastLock, Twist Buster waarmee hij iedere visser zal gaan verbazen. Een gigantische spoelcapaciteit van iets minder dan 700 meter 0.30 mm
Verstevigde hoofdas t.o.v. de Daiwa Entoh, voor de zwaarste krachten  Wordt geleverd met een dubbele spoel. Ratio 4.9 :1  (veel meters per inslagslag), CastLock voor verbazingwekkend verre worpen. 
8  CRBB RVS Kogellagers, Infinite antiretour, Wormshaft opwinden, Digigear aandrijving, CNC gefreesde slinger, ABS aluminium longcast spoel, ABS aluminium extra spoel, ronde high impact lijnclip, twist buster lijnrol, airbail beugel van stainless steel, gyro spin.

Skarp Baitboat S60

De nieuwste editie onder de baitboten, voorzien van alle gewenste gemakken zoals ingebouwde vertestraler, achterlampen, 2 aasbakken voor meer dan 1kg aas per bak, perfect in balans, hoge snelheid, korte draaicirkel, meer dan 400-600 mtr bereik afhankelijk van het weer en atmosferische storingen. Mogelijkheid voor het uitvaren van één lijn , alle aansluitingen voor visvinders zijn aanwezig , degelijk handvat voor transport. Wordt geleverd in een hoogwaardige kwaliteit tas.

Afmetingen (LxBxH) 580mm x380mm x 260mm

Gewicht van de boot is 7,5 KG

Laadbak 1 (naar wens deelbaar), Laadbak voer 2,5 kg

Voeding 12 v, Snelheid is 100m per minuut

Bereik is 400-600 meter, Vaar tijd 2 uur

Folding Landing Net 42"

106 cm net. Voorzien van het door Fox gepatenteerde snelsluitende 'triggerlok' systeem. Het net is zeer snel in te vouwen. Verkort de vervoertijd van de vis naar de onthaakmat aanzienlijk. Sleuf voor betalight in het spreidblok. 106 cm is ideaal voor karpervissers.

Rainsuit Pro

Ultimate Rainsuit. Ultimate heeft nu dé kleding voor ieder weertype. Met deze combinatie van broek, jack en fleece kunt u het hele jaar doorkomen. Niets is immers belangrijker als warm en droog aan de waterkant te zitten. De waterdichte broek en jack zorgen er niet alleen voor dat u droog blijft, maar de stof is ademend en zorgt er dus voor dat lichaamsvocht bij warmte wordt afgevoerd. Beide artikelen zijn zeer functioneel door de vele doordachte details. Het jack beschikt verder over een uitneembaar en los draagbaar fleece jack. Kortom de perfecte 3 in 1 aankoop!

Culture Cheyenne

Ruime paraplu met zijstukken, door zijn speciale nubrolli opzet ideaal voor met name de kortere sessies. De Cheyenne wordt geleverd met stormpalen, swivelcaps en grondzeil (uithaalbaar).

Materiaal doek: 210D/2000mm

Grondzeil: kunststof

Geleverd met: 2x stormstick 120 cm

Afmeting: 275x178x148 (BxDxH)

Culture Carp Holdall

Een fijne dikgevoerde foedraal met veel opbergruimte die een uitstekende bescherming biedt aan 3 opgetuigde hengels.Gemaakt van sterk en duurzaam materiaal en voorzien van sterke grove ritsen.Het foedraal is voorzien van een parapluvak, een steunenvak en een vak voor uw buzzerbars met beetverklikkers.De aluminium buis zorgt er voor dat er geen kracht op de hengels komt tijdens het transport.

Trolley Standard

Handige strandkar in twee uitvoeringen. Met luchtbanden. Snel en gemakkelijk in en uit elkaar te klappen en compact te vervoeren. Afmeting: 50x40cm