Jan en Wouter in Heusden
Vandaag ging ik (Jan ) is op pad met mijn maat Wouter.Nu hadden wij na een avondje kennedymars kijken in Mierlo aardig wat hoofdpijn opgelopen dus wij verdienden het wel even om met rust gelaten te worden.Met de warme zon op onze bol besloten we om 9.30 lekker aan de kant van de vijver in Heusden te gaan ontnuchteren.
Het navragen aan andere vissers of ze wat gevangen hadden beloofde niet veel goeds maar dat weerhield ons nergens van.Koppijn hadden we toch en thuis zouden we ook niet veel wijzer worden:-)
De hengels (winklepickers)werden geínstalleerd en het kon beginnen,na een wat moeizame start begonnen we toch wat te vangen.Allemaal klein spul maar het was in ieder geval vis.
Nadat ik een baarsje had gevangen,kon ook Wouter een baarsje haken en plots kreeg ik beet van een KREEFT. Zo zie je maar dat vissen altijd veraasend kan zijn.Allebei vingen we ook nog een brasem van 50 cm en in totaal kwamen we uit op 2 voorns, 2 brasems ,1 kreeftje en 11 baarsjes.
Al met al toch nog een leuke vangst gehad en in ieder geval weer koppijn vrij!!
Groeten en tot ziens Jan en Wouter. (*en Rob bedankt voor het typen van dit prachtige bericht haha.)















